Jaką drukarkę wybrać?

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważnym narzędziem jest domowa drukarka. Nawet jeśli jest ona używana bardzo rzadko, to i tak posiadanie jej u siebie oszczędza nam w razie konieczności drukowania wiele czasu, który musielibyśmy poświęcić na szukanie alternatywy.

Obecnie zakup urządzenia drukującego jest tak prosty, jak zakup świeżego pieczywa. Oferują je wszystkie sklepy RTV. Drukarki różnią się od siebie tak ceną, jak i osiągami. Zazwyczaj do domu wybieramy tani model, ze średniej półki, mało wymagający w obsłudze. Ciekawostką jest, że płacąc za nową drukarkę kilkaset złotych, już po krótkim czasie będziemy musieli dołożyć znacznie więcej za tusze do drukarki. Oryginale tusze są drogie w stosunku do ceny samego urządzenia, na szczęście na rynku dostępne są tańsze zamienniki.

Wybierając drukarkę dla siebie, zawsze stajemy przed dylematem: wybrać atramentową, czy laserową. Wszystko zależy od zasobności portfela i tego, ile mamy zamiar drukować. W warunkach domowych, kiedy nie drukujemy wiele, doskonale sprawdzi się drukarka atramentowa, która nie da nam najwyższej jakości wydruku, ale pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy, przede wszystkim przy zakupie tuszów do drukarki. Konserwacja i eksploatacja drukarki laserowej jest droższa, za to daje nam lepszą jakość wydruku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *